26 lutego 2015

Spóźniony post


Heejka
Dawno jakoś nie pisałam żadnej notki, nie odzywałam się, wszystko przez brak czasu. W jak nie nauka to jakieś zajęcia dodatkowe, albo obowiązki w domu. Przez ten tydzień codziennie chodzę spać po 00.00, przez co na drugi dzień w szkole mało co nie usypiam na lekcjach…
   Ten weekend tak samo jak tamten miałam bardzo zapracowany. No to może zacznę od początku.
Co do weekendu spędziłam go praktycznie poza domem. W  tą Sobotę tak jak w ubiegła byłam przyjechał do mnie Kubuś (6 letni kuzyn). Od razu po moich porannych sobotnich korepetycjach z matematyki pojechaliśmy do kina na Spangeboba- był świetny. Nie ukrywam uwielbiam ta bajkę od dawna, strasznie się ucieszyłam, że będzie film w kinach. Na dodatek mój idol Dawid Kwiatkowski miał okazje podkładać  głos pod jedna z postaci, która tam występowała….:D Nie ukrywam że to też był jeden z powodów dla jakich z takim niecierpliwieniem czekałam na ten film. Po kinie na McDonalda i co i standardowo jak co sobotę na moje zajęcia wokalno-gitarowe. Jak zawsze cudownie. Wieczorem grałam z Kubusiem w gry planszowe- nawet nie wiem kiedy ostatnio grałam w jaką kolwiek grę planszową. :) W niedziele spędziłam dzień głównie na odrabianiu lekcji na poniedziałek- nie wiem jak wy ale ja lekcje zazwyczaj odrabiam lekcje w niedziele…Niestety nie jest to za dobry pomysł. Grałam również na gitarze, w końcu ćwiczenia to podstawa, żeby w przyszłości móc coś osiągnąć, natomiast resztę czasu spędziłam głownie na przeglądaniu YT.
Ten tydzień w odróżnieniu od poprzedniego minął mi bardzo szybko. A to dlatego, że w szkole tak naprawdę byłam tylko w poniedziałek i w środę (wczoraj). We wtorek byliśmy na jakiejś wycieczce technicznej, w kinie gdzie mieliśmy zajęcia na temat bezpieczeństwa na drodze oraz oglądaliśmy filmy… Dzisiaj natomiast z klasą byliśmy w kinie na filmie ,,Teoria Wszystkiego’’. Szczerze powiem film nie do końca przypadł mi do końca, ponieważ jest to film na wpół dokumentalny, a ja nie przepadam za takimi filmami- no ale wszystko lepsze od siedzenia w szkole na lekcjach, prawda? :D Jutro na to miast czeka mnie już drugi próbny tekst z przedmiotów ścisłych. Mam nadzieję że pójdzie mi on dobrze… Po szkole mam w planach spotkać się z Julka i miło spędzić czas. :)
                                                    A wy jakie macie plany na weekend?

Polecam wszystkim!! :D


Wspomnienia..:( <3
7 komentarzy:

 1. Fajny post :)
  bynunununus.blogspot.com zapraszam ;3

  OdpowiedzUsuń
 2. Taki troche nocny marek z ciebie

  OdpowiedzUsuń
 3. Taki troche nocny marek z ciebie

  OdpowiedzUsuń
 4. Najpierw naucz sie poprawnej polszczyzny poźniej bierz sie za pisanie bloga ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. no ja to ten no, srać w weekend będę, bo mnie tak kloc dupe rozpycha od środka, ze aż mnie jaja pieką

  OdpowiedzUsuń
 6. Może trzeba iść do proktologa a nie się użalać nad sobą

  OdpowiedzUsuń
 7. świetne zdjęcia!! <3
  Mogłabyś kliknąć u mnie w poście w linki z ubraniami? ;)) http://nataliexbrunette.blogspot.com/2015/03/black.html

  OdpowiedzUsuń