09 lutego 2015

Powrót do dzieciństwaHejka :)
Nie wiem jak wam, ale mi po feriach jest strasznie trudno się przestawić na tryb ,,nauki’’. Cały czas myślami jestem na obozie....No ale chyba trzeba się trochę otrząsnąć, bo niedługo egzaminy…strasznie się boje :P
Ten weekend spędziłam u mojej babci, ponieważ moi rodzice musieli pojechaś gdzieś poza Warszawie na całe dwa dni…Na początku myślałam, że się tam zanudzę, ponieważ od czasu kiedy przestałam być dzieckiem zbytnio nie mam tam co robić, ale jednak było inaczej. Pierwszego dnia zobaczyłam się po długim czasie z moimi kuzynami, strasznie się za nimi stęskniłam. Kiedyś widziałam się z nimi brawie co 2 tygodnie a teraz jak przyjadę raz na miesiąc/dwa jest świeto. No, ale wracając do tematu, wieczorem pojechała za to do moich kuzynek na nocowanie. Było naprawdę świetnie. Nagadałyśmy się, dziewczyny mi trochę pograły na pianinku, coś zjadłyśmy i poszłyśmy spac. Rano natomiast zjadłyśmy śniadanie, poszłyśmy do kościoła. Około południa moja babcia wyprawiała imieniny. Tam spotkaliśmy się wszyscy jak za czasów dzieciństwa.. BYŁO WSPANIALE!! <3 Tak strasznie brakuje mi tego, ponieważ są on dla mnie strasznie ważni -bardzo ich wszystkich kocham.
No a dzisiaj znowu szkoła, nauka i tak w kółko. W sumie szkoła nie była by taka zła gdyby nie ludzie, którzy do niej chodzą. Ostatnio zauważyłam, ze dużo osób które znają mnie najmniej lub w ogóle nie znają, mają na mój temat najwięcej do powiedzenia….:/ No ale cóż już nic na to nie poradzę, że ludzie lubią robić z kogoś pośmiewisko tylko dlatego, żeby być w centrum zainteresowania…Trochę to smutne :P  No a wy jak tam sobie radzicie w szkole? 
<3


6 komentarzy:

 1. <3 pięknie zapraszam do siebeie :D świetny post
  www.dliebook.blogspot.com
  obs za obs ---> wszysscy :P
  dajcie znać u mnie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Z tego co mi wiadomo ,nikt się zemnie nie nabija ,ale nawet jeśli są takie osoby ,to się specjalnie nimi nie przejmuję :)
  I tobie również to radzę :) Zazdroszczą ,więc muszą w jakiś sposób "obsmarować" nas by się poczuć lepiej.
  Takie jest bynajmniej moje zdanie ;)

  Ps Obserwuję i liczę na rewanżyk
  http://hisoka-chan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny post ;) masz racje w tym co piszesz ;)
  obserwuję i liczę na to samo : )
  http://xblueberrysfashionx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz rację, niektórzy ludzie w szkole są nie do wytrzymania. Myślimy, że w każdej szkole znajdzie się taka osoba (lub kilka osób), które będą miały paskudny charakter.
  Może wspólna obserwacja? Daj znać na naszym blogu
  http://the-girls-which-bite.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne selfie :D
  www.blog017.blogspot.com
  Zapraszam do mnie ♥

  OdpowiedzUsuń