01 lutego 2015

Najlepsze ferieHejka
Dzisiaj jest niestety mój ostatni dzień ferii, a jutro znowu szkoła, znowu ci fałszywi ludzie (oczywiście nie wszyscy) no i nauka, sprawdziany, kartkówki. Przyznam się, ze przez ten czas prawie w ogóle nie zajrzałam do książek ponieważ dopadł mnie leniuch.  
Wczoraj około południa wróciłam z najlepszego zimowiska w moim życiu. Spędziłam super czas, z wspaniałymi ludźmi, genialna kadra oczywiście z Dawidem. Na obozie każdy dzień wyglądał podobnie zmieniały się tylko blogi zajęciowe (np. teatralne, wokalne, taneczne, plastyczne) no i oczywiście zabawy wieczorne np. Mam Talent gdzie był prowadzącym, Quizy, Dyskoteka, seans filmowy.  Przez to mogliśmy spędzić z nim dużo czasu. Najlepszym momentem z obozu był wtedy kiedy Dawid odwiedzał nas w pokojach. To był czas kiedy mogliśmy spędzić z nim czas sam na sam, porozmawia, zrobić sobie zdjęcia, podpisać np. płyty, zdjęcia. To czego ja nigdy nie zapomnę to to jak Dawid wziął moja gitarę- zagrał mi i zaśpiewał….To było takie cudowne uczucie. Niestety wczoraj był najtrudniejszy moment obozu pożegnanie. Dawid obiecał nam że się z nami pożegna, będzie nam machał jak będziemy odjeżdzać…Mimo, że zaspał nie zawiódł na.  W tym momencie dodając różne tweety na TT. Napisał, ze musi nas dogonić i się pożegnał. Tak jak napisał tak zrobił, dogonił nas, wszedł do autokaru chwile porozmawiał, z każdym przybił piątek i się pożegnał. To wydarzenie jeszcze bardziej pokazał jak mu na nas zależy, nie znam drugiego takiego idola… Ten obóz pokazał nam w pigułce jak mniej więcej wygląda jego każdy dzień . :)
No więc tak jutro już szkoła, szara rzeczywistość, pełno nauki…No ale trzeba to przetrwać, potem znów będzie wolne (mam nadzieje, ze szybko).
A wy  już mieliście ferie? Jak tak to jak je spędziliście? :)


Najlepszy idol <3 Najlepszy idol <3

NA ZAWSZENajlepsza sesja :D3 komentarze: