14 grudnia 2014

Świateczne zakupyNie spodziewałam się, że tak bardzo się rozleniwię. A właśnie teraz, kiedy został ostatni tydzień przed wystawieniem ocen semestralnych (u nas jakoś wcześniej w tym roku wystawiają)- mi się nic nie chce. Najchętniej leżałabym na łóżku, słuchając muzyki, albo zajmowała się tylko przyjemnościami. Ze względu na to, że jestem już w 3. gimnazjum, od wtorku do czwartku miałam próbne egzaminy gimnazjalne. Mimo wszystko mam nadzieję, że udało mi się jeszcze pozbierać kilka dobrych ocen.
  Ten weekend był mega fajny, trochę luźniejszy, ponieważ nie byłam w szkole w piątek…:P- każdemu przecież może się zdarzyć. A więc cały dzień siedziałam w domu, grając na gitarze oraz co nieco podśpiewując. Chciałabym w końcu połączyć te dwa instrumenty w całość, ale musze jeszcze trochę popracować nad gitarą.
  Sobotę spędzałam z mamą, głównie na poszukiwaniu prezentów dla rodziny na gwiazdkę (o nikim nie można przecież zapomnieć). Tak strasznie lubię chodzić po centrach handlowych...szczególnie w okres przedświąteczny, ponieważ są one tak pięknie przystrojone, np. w świecące lampki, pięknie przyozdobione choinki…*.* Oczywiście znalazłam też czas na moje sobotnie zajęcia (nie muszę chyba wspominać jakie). Niestety The Voice of Poland już się skończył...a szkoda, bo była to taka pewnego rodzaju rutyna mojego sobotniego wieczoru- zawsze po zajęciach wracałam do domu i oglądam sobie wspaniały program muzyczny. Dzisiaj za to obejrzałam bardzo ciekawy amerykański film (w tematyce świątecznej) ,,Cztery Gwiazdki’’. Bardzo go polecam, ponieważ można się przy nim pośmiać. Poza tym wprowadza w taki świąteczny nastrój.
   A dzisiaj niedziela i to do tego deszczowa. Nie lubię takiej pogody, od razu się wszystkiego odechciewa… W taki dzień to chyba najlepiej okryć się kocem, wziąć kubek ciepłej herbaty i posłuchać sobie muzyki.. Teraz idę się jeszcze trochę pouczyć, bo wieczorem chyba znowu jadę na zakupy. A wy, jakie macie plany na niedzielę?

 
 
Po testach próbnych

cudowne..
Tak mogłabym spędzać każdą cały dzień *.*Ćwiczymy :D

2 komentarze:

 1. Heh super post, ja muszę się pouczyć bo wyczuwam zagrożenie z jednego przedmiotu ehh -.-'
  super zdjęcia.
  Ja też uwielbiam oglądać The voice of poland szkoda że się skończył.
  Nie mogę się doczekać świąt (i prezentów xD)
  pozdrawiam serdecznie !
  http://niebioeski.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę zobaczyć ten film, bo uwielbiam komedie :D


  Zapraszam :)
  polgia.blogspot.be

  OdpowiedzUsuń